Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Ekonomia matematyczna."" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Mathematical Aspect of Solutions for Selected Linear and Quadratic Static Equilibrium Models / Matematyczne aspekty rozwiązań wybranych liniowych oraz kwadratowych statycznych modeli równowagi
Autorzy :
Kowgier, Henryk
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce, 2016, nr 23, s. 494-510, bibliogr. 7 poz.
Dostęp URL :
http://www.wses-zeszyty.pl/z2016_4.html
Tytuł :
Porównanie rozwiązania układów równań liniowych o parametrach rozmytych opisanych wypukłymi i skierowanymi liczbami rozmytymi na przykładzie modelu równowagi częściowej / Comparison of Solutions Systems of Linear Equations with the Parameters Described by Convex Fuzzy Numbers and Ordered Fuzzy Numbers Exemplified by the Partial Equilibrium Model
Autorzy :
Kacprzak, Dariusz
Pokaż więcej
Źródło :
Metody Ilościowe w Badaniach Ekonomicznych / Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego / Quantitative Methods in Economics, 2016, vol. 17(XVII), nr 3, s. 53-63, rys., bibliogr. 20 poz.
Dostęp URL :
http://qme.sggw.pl/wp-content/uploads/MIBE_T17_z3.pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies