Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Journal of Mathematical Economics

Tytuł :
Journal of Mathematical Economics
Rok wydania :
1982-
Wydawca :
Amsterdam : North-Holland Publishing Company
ISSN :
0304-4068
Opis fizyczny :
24 cm
Wydawnictwo ciągłe

LDR 01253cas|a2200313|i|4500
001 0161800165280
003 WR 004
005 20190602011629.6
008 070828c1982####ne#|r|p|||||||0|||b0eng#c
022 %a 0304-4068
035 %a IDCzasopisma158
040 %a WR 004 %c WR 004 %d WR 004 %d WR 004
041 0 | %a eng
090 0 %a E.0
091 %a 2 online+ %a Elsevier %b cz z %a nie ukazuje się %a nie ukazuje się`13
245 0 0 %a Journal of Mathematical Economics.
260 %a Amsterdam : %b North-Holland Publishing Company, %c 1982-.
300 %c 24 cm.
310 %a Mies. %b 2008-.
321 %a 8 x w roku. %b 1996-2007.
321 %a 7 x w roku. %b 1995.
321 %a Kwart. %b 1988-1990.
321 %a 3 x w roku. %b 1984-1987.
321 %a Dwumies. %b 1991-1994 ; 1982-1983.
362 0 %a Vol.9, No. 1/2 (1982)-.
856 4 0 %u https://katalog.ue.wroc.pl/site/recorddetail/0161800165280 %z Rekord w katalogu OPAC WWW biblioteki %9 LinkOPAC
990 %a EKONOMIA MATEMATYCZNA.
990 %a CZASOPISMA.
999 %b eapa (04/03/2004 12:20:52) %d eap (27/01/2012) %c bams (27/11/2007) %c bams (31/12/2007) %c epa (30/12/2008 ; 310, 321+, 500-, 650-, 650+) %c bams (30/12/2008) %c epa (07/12/2010 ; 041+, 090+) %c eap (27/01/2012 ; 040, 650-, 990+) %c kaz (05/10/2012 ; 040, 091) %r 1982

 Informacja

Anonimowy użytkownik nie może zamawiać i rezerwować dokumentów!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies