Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Continuous Solitons in a Lattice Nonlinearity.

Tytuł :
Continuous Solitons in a Lattice Nonlinearity.
Autorzy :
Pierangeli, D.
Flammini, M.
Di Mei, F.
Parravicini, J.
de Oliveira, C. E. M.
Agranat, A. J.
DelRe, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Physical Review Letters. 5/22/2015, Vol. 114 Issue 20, p203901-1-203901-5. 5p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies