Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Applications of p-Adic Analysis for Bounding Periods of Subvarieties Under Étale Maps.

Tytuł :
Applications of p-Adic Analysis for Bounding Periods of Subvarieties Under Étale Maps.
Autorzy :
Bell, Jason Pierre
Ghioca, Dragos
Tucker, Thomas John
Pokaż więcej
Źródło :
IMRN: International Mathematics Research Notices. 2015, Vol. 2015 Issue 11, p3576-3597. 22p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies