Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

REDUCED BASIS TECHNIQUES FOR NONLINEAR CONSERVATION LAWS.

Tytuł :
REDUCED BASIS TECHNIQUES FOR NONLINEAR CONSERVATION LAWS.
Autorzy :
TADDEI, T.
PEROTTO, S.
QUARTERONI, A.
Pokaż więcej
Źródło :
ESAIM: Mathematical Modelling & Numerical Analysis. May2015, Vol. 49 Issue 3, p787-814. 28p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies