Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A NEW CLASS OF HARMONIC MULTIVALENT MEROMORPHIC FUNCTIONS.

Tytuł :
A NEW CLASS OF HARMONIC MULTIVALENT MEROMORPHIC FUNCTIONS.
Autorzy :
SHUHAI LI
HUO TANG
LINA MA
AO EN
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of Mathematical Analysis & Applications. 2015, Vol. 7 Issue 3, p20-30. 11p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies