Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

The New Estimates of Diagonally Dominant Degree for the Perron Complement of Three Known Subclasses of H-matrices.

Tytuł :
The New Estimates of Diagonally Dominant Degree for the Perron Complement of Three Known Subclasses of H-matrices.
Autorzy :
Jingjing Cui
Guohua Peng
Quan Lu
Zhong Xu
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal of Applied Mathematics. 2016, Vol. 46 Issue 3, p1-7. 7p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies