Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Unlikely Intersection for Two-Parameter Families of Polynomials.

Tytuł :
Unlikely Intersection for Two-Parameter Families of Polynomials.
Autorzy :
Ghioca, Dragos
Liang-Chung Hsia
Tucker, Thomas J.
Pokaż więcej
Źródło :
IMRN: International Mathematics Research Notices. Dec2016, Vol. 2016 Issue 24, p7589-7618. 30p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies