Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

BOUNDED VERY WEAK SOLUTIONS FOR SOME NON-UNIFORMLY ELLIPTIC EQUATION WITH L1 DATUM.

Tytuł :
BOUNDED VERY WEAK SOLUTIONS FOR SOME NON-UNIFORMLY ELLIPTIC EQUATION WITH L DATUM.
Autorzy :
Chao Zhang
Shulin Zhou
Pokaż więcej
Źródło :
Annales Academiae Scientiarum Fennicae. Mathematica. 2017, Vol. 42 Issue 1, p95-103. 9p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies