Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Stability and boundedness of solutions of the initial value problem for a class of time-fractional diffusion equations.

Tytuł :
Stability and boundedness of solutions of the initial value problem for a class of time-fractional diffusion equations.
Autorzy :
Wen, Yanhua
Zhou, Xian-Feng
Wang, Jun
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Difference Equations. 8/9/2017, Vol. 2017 Issue 1, p1-10. 10p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies