Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A unified method for boundedness in fully parabolic chemotaxis systems with signal-dependent sensitivity.

Tytuł :
A unified method for boundedness in fully parabolic chemotaxis systems with signal-dependent sensitivity.
Autorzy :
Mizukami, Masaaki
Yokota, Tomomi
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematische Nachrichten. Nov2017, Vol. 290 Issue 16, p2648-2660. 13p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies