Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Seasonality of Tides in Southeast Asian Waters.

Tytuł :
Seasonality of Tides in Southeast Asian Waters.
Autorzy :
DEVLIN, ADAM T.
ZARON, EDWARD D.
JAY, DAVID A.
TALKE, STEFAN A.
JIAYI PAN
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Physical Oceanography. May2018, Vol. 48 Issue 5, p1169-1190. 22p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies