Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

OSCILLATORY AND NON-OSCILLATORY SOLUTIONS OF DYNAMIC EQUATIONS WITH BOUNDED COEFFICIENTS.

Tytuł :
OSCILLATORY AND NON-OSCILLATORY SOLUTIONS OF DYNAMIC EQUATIONS WITH BOUNDED COEFFICIENTS.
Autorzy :
HASIL, PETR
VESELÝ, MICHAL
Pokaż więcej
Źródło :
Electronic Journal of Differential Equations. 2018, Vol. 2018 Issue 1-100, p1-22. 22p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies