Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Disjoint Hypercyclic Powers of Weighted Pseudo-Shifts.

Tytuł :
Disjoint Hypercyclic Powers of Weighted Pseudo-Shifts.
Autorzy :
Wang, Ya (AUTHOR)
Zhou, Ze-Hua (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. Sep2019, Vol. 42 Issue 5, p1937-1956. 20p.
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies