Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Andrews–Gordon Type Series for Kanade–Russell Conjectures.

Tytuł :
Andrews–Gordon Type Series for Kanade–Russell Conjectures.
Autorzy :
Kurşungöz, Kağan (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Combinatorics. Nov2019, Vol. 23 Issue 3/4, p835-888. 54p.
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies