Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Propagation of modulated waves in narrow-bandpass one-dimensional lattices.

Tytuł :
Propagation of modulated waves in narrow-bandpass one-dimensional lattices.
Autorzy :
Yamgoué, Serge Bruno
Nana, Bonaventure
Deffo, Guy Roger
Pelap, François Beceau
Pokaż więcej
Źródło :
Physical Review E. Dec2019, Vol. 100 Issue 6, p1-1. 1p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies