Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Pell and Pell–Lucas Numbers as Sums of Two Repdigits.

Tytuł :
Pell and Pell–Lucas Numbers as Sums of Two Repdigits.
Autorzy :
Adegbindin, Chèfiath (AUTHOR)
Luca, Florian (AUTHOR)
Togbé, Alain (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. Mar2020, Vol. 43 Issue 2, p1253-1271. 19p.
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies