Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A novel alleviating fuzzy control algorithm for a class of nonlinear stochastic systems in pure-feedback form.

Tytuł :
A novel alleviating fuzzy control algorithm for a class of nonlinear stochastic systems in pure-feedback form.
Autorzy :
Wang, Rui (AUTHOR)
Liu, Yanjun (AUTHOR)
Yu, Fusheng (AUTHOR)
Wang, Jiayin (AUTHOR)
Wang, Xiao (AUTHOR)
Zhao, Liyun (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Fuzzy Sets & Systems. Aug2020, Vol. 392, p195-209. 15p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies