Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Scattering cross sections of acoustic nonlocal inclusions: A fractional dynamic approach.

Tytuł :
Scattering cross sections of acoustic nonlocal inclusions: A fractional dynamic approach.
Autorzy :
Buonocore, Salvatore (AUTHOR)
Sen, Mihir (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Applied Physics. 5/29/2020, Vol. 127 Issue 20, p1-7. 7p. 4 Diagrams, 2 Graphs.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies