Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Analytical equations for the connectivity matrices and node positions of minimal and extended tensegrity plates.

Tytuł :
Analytical equations for the connectivity matrices and node positions of minimal and extended tensegrity plates.
Autorzy :
Jiang, Shuhui (AUTHOR)
Skelton, Robert E (AUTHOR)
Peraza Hernandez, Edwin A (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal of Space Structures. Sep2020, Vol. 35 Issue 3, p47-68. 22p.
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies