Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Global regularity for solutions of the Navier--Stokes equation sufficiently close to being eigenfunctions of the Laplacian.

Tytuł :
Global regularity for solutions of the Navier--Stokes equation sufficiently close to being eigenfunctions of the Laplacian.
Autorzy :
Miller, Evan (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the American Mathematical Society, Series B. 5/19/2021, Vol. 8, p129-144. 16p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies