Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On a Stochastic Budworm Growth Model.

Tytuł :
On a Stochastic Budworm Growth Model.
Autorzy :
Famei Zheng
Ruizhuang Zhang
Guixin Hu
Pokaż więcej
Źródło :
IAENG International Journal of Applied Mathematics. Jun2021, Vol. 51 Issue 2, p284-294. 11p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies