Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Quasi-isometric embedding of Kerr poloidal submanifolds.

Tytuł :
Quasi-isometric embedding of Kerr poloidal submanifolds.
Autorzy :
Chantry, Loďc (AUTHOR)
Dauvergne, Frédéric (AUTHOR)
Temmam, Youssef (AUTHOR)
Cayatte, Véronique (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Classical & Quantum Gravity. 7/22/2021, Vol. 38 Issue 14, p1-30. 30p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies