Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

AN EXPONENTIAL DIOPHANTINE EQUATION RELATED TO ODD PERFECT NUMBERS.

Tytuł:
AN EXPONENTIAL DIOPHANTINE EQUATION RELATED TO ODD PERFECT NUMBERS.
Autorzy:
YAMADA, T.
Źródło:
Acta Mathematica Universitatis Comenianae. 2021, Vol. 90 Issue 2, p145-155. 11p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies