Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

A two-dimensional model of the magnetosphere of a compact star with an accretion disc

Tytuł :
A two-dimensional model of the magnetosphere of a compact star with an accretion disc
Autorzy :
Oreshina, A.V.
Oreshina, I.V.
Somov, B.V.
Shakura, N.I.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Applied Mathematics & Mechanics. May2004, Vol. 68 Issue 3, p405-412. 8p.
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies