Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Exceptional Covers and Bijections on Rational Points.

Tytuł :
Exceptional Covers and Bijections on Rational Points.
Autorzy :
Guralnick, Robert M.
Tucker, Thomas J.
Zieve, Michael E.
Pokaż więcej
Źródło :
IMRN: International Mathematics Research Notices. Jan2007, Vol. 2007, p1-1. 1p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies