Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

APPROXIMATION OF BAYESIAN INVERSE PROBLEMS FOR PDES.

Tytuł :
APPROXIMATION OF BAYESIAN INVERSE PROBLEMS FOR PDES.
Autorzy :
Cotter, S. L.
Dashti, M.
Stuart, A. M.
Pokaż więcej
Źródło :
SIAM Journal on Numerical Analysis. 2010, Vol. 48 Issue 1, p322-345. 24p. 3 Graphs.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies