Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On Chebyshev type inequalities for generalized Sugeno integrals.

Tytuł :
On Chebyshev type inequalities for generalized Sugeno integrals.
Autorzy :
Kaluszka, Marek
Okolewski, Andrzej
Boczek, Michal
Pokaż więcej
Źródło :
Fuzzy Sets & Systems. Jun2014, Vol. 244, p51-62. 12p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies