Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

The Ghinelli–Lo¨we construction of generalized quadrangles

Tytuł :
The Ghinelli–Lo¨we construction of generalized quadrangles
Autorzy :
Ghinelli, Dina
Payne, Stanley E.
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Combinatorics. Jul2003, Vol. 24 Issue 5, p511. 6p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies