Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A Law of the Iterated Logarithm for Some Additive Functionals of Symmetric Stable Process Via the Strong Approximation.

Tytuł :
A Law of the Iterated Logarithm for Some Additive Functionals of Symmetric Stable Process Via the Strong Approximation.
Autorzy :
Ouahra, M. Ait (AUTHOR)
Sghir, A. (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Stochastic Models. 2015, Vol. 31 Issue 3, p351-360. 10p.
Czasopismo naukowe
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies