Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

THE NUMBER OF DISTINCT EIGENVALUES OF A MATRIX AFTER PERTURBATION.

Tytuł :
THE NUMBER OF DISTINCT EIGENVALUES OF A MATRIX AFTER PERTURBATION.
Autorzy :
FARRELL, P. E.
Pokaż więcej
Źródło :
SIAM Journal on Matrix Analysis & Applications. 2016, Vol. 37 Issue 2, p572-576. 5p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies