Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On the Jensen type inequality for generalized Sugeno integral.

Tytuł :
On the Jensen type inequality for generalized Sugeno integral.
Autorzy :
Kaluszka, Marek
Okolewski, Andrzej
Boczek, Michal
Pokaż więcej
Źródło :
Information Sciences. May2014, Vol. 266, p140-147. 8p.
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies