Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

über lokale Maximalbeträge und den Index ganzer Funktionen.

Tytuł :
über lokale Maximalbeträge und den Index ganzer Funktionen.
Autorzy :
Frank, Günter
Mues, Erwin
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik; 1972, Vol. 23 Issue 1, p269-277, 9p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies