Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Differentiation of Solutions of Boundary Value Problems with Respect to Nonlinear Boundary Conditions

Tytuł :
Differentiation of Solutions of Boundary Value Problems with Respect to Nonlinear Boundary Conditions
Autorzy :
Ehme, J.A.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; January 1993, Vol. 101 Issue: 1 p139-147, 9p
Periodyk
We consider solutions of boundary value problems for the ordinary differential equation, y(n) = ƒ(x, y, y', ..., y(n − 1), which satisfy gi(y(xi)) = yi, 1 ≤ i ≤ n, where x1 ≤ · · · ≤ xn and yi ∈ ℝ, 1 ≤ i ≤ n. The Implicit Function Theorem is used to establish results in which solutions of the boundary value problems are differentiated with respect to the boundary conditions.Copyright 1993, 1999 Academic Press

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies