Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On a Blow-Up Set for the Quasilinear Heat Equation ut = (uσux)x + uσ + 1

Tytuł :
On a Blow-Up Set for the Quasilinear Heat Equation ut = (u
Autorzy :
Galaktionov, V.A.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; January 1993, Vol. 101 Issue: 1 p66-79, 14p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies