Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Radial and Non-radial Solutions of −Δu = λƒ(u), on an Annulus of ℝn, n ≥ 3

Tytuł :
Radial and Non-radial Solutions of −Δu = λƒ(u), on an Annulus of ℝ, n ≥ 3
Autorzy :
Pacard, F.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; January 1993, Vol. 101 Issue: 1 p103-138, 36p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies