Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On d-Dimensional Dual Hyperovals

Tytuł :
On d-Dimensional Dual Hyperovals
Autorzy :
Del Fra, Alberto
Pokaż więcej
Źródło :
Geometriae Dedicata; February 2000, Vol. 79 Issue: 2 p157-178, 22p
Periodyk
d-dimensional dual hyperovals in a projective space of dimension nare the natural generalization of dual hyperovals in a projective plane. After proving some general properties of them, we get the classification of two-dimensional dual hyperovals in projective spaces of order 2. A characterization of the only two-dimensional dual hyperoval which is known in PG(5,4) is also given. Finally the classification of 2-transitive two-dimensional dual hyperovals is reached.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies