Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

On the Asymptotic Behavior of Rotationally Symmetrical Harmonic Maps

Tytuł :
On the Asymptotic Behavior of Rotationally Symmetrical Harmonic Maps
Autorzy :
Ratto, A.
Rigoli, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; January 1993, Vol. 101 Issue: 1 p15-27, 13p
Periodyk
We study a second order ordinary differential equation which is the Euler-Lagrange equation of the energy functional for maps with prescribed rotational symmetry. We obtain Liouville's type theorems for symmetric harmonic maps into ellipsoids, Euclidean and Hyperbolic spaces, and existence results as well.Copyright 1993, 1999 Academic Press

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies