Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Finite-Dimensional Behavior of a Nonautonomous Partial Differential Equation: Forced Oscillations of an Extensible Beam

Tytuł :
Finite-Dimensional Behavior of a Nonautonomous Partial Differential Equation: Forced Oscillations of an Extensible Beam
Autorzy :
Feireisl, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; February 1993, Vol. 101 Issue: 2 p302-312, 11p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies