Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

An Aleksandrov-Bakelman Type Maximum Principle and Applications

Tytuł :
An Aleksandrov-Bakelman Type Maximum Principle and Applications
Autorzy :
Luo, Y.S.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; February 1993, Vol. 101 Issue: 2 p213-231, 19p
Periodyk
We prove various local estimates for solutions of linear elliptic equations of second order with Venttsel boundary conditions. These estimates include boundary versions of maximum principles of Aleksandrov and Bakelman and weak Harnack inequalities which are fundamental for Hölder estimates for solutions of nonlinear Venttsel boundary value problems.Copyright 1993, 1999 Academic Press

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies