Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Applications of backward stochastic differential equations to insurance and finance

Tytuł :
Applications of backward stochastic differential equations to insurance and finance
Autorzy :
Łukasz Delong
Pokaż więcej
Źródło :
Roczniki Kolegium Analiz Ekonomicznych / Szkoła Główna Handlowa : Zagadnienia aktuarialne : teoria i praktyka, 2010, vol. 59, Issue 21, P. 11-26.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies