Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Dwuwymiarowy model typu ZIP-CP w łącznej analizie zmiennych licznikowych

Tytuł :
Dwuwymiarowy model typu ZIP-CP w łącznej analizie zmiennych licznikowych
Autorzy :
Jerzy Marzec
Jacek Osiewalski
Pokaż więcej
Źródło :
Folia Oeconomica Cracoviensia, 2012, vol. 53, P. 5-20.
Dostęp URL :
http://journals.pan.pl/dlibra/publication/101914/edition/87931/content
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies