Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Partitions and Branching Processes

Tytuł :
Partitions and Branching Processes
Autorzy :
Arkadiusz Maciuk
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Economics, 2015, vol. 12, Issue 11 (18), P. 69-76.
Dostęp URL :
http://www.dbc.wroc.pl/publication/37952
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies