Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Prosty dowód twierdzenia o czterech barwach

Tytuł :
Prosty dowód twierdzenia o czterech barwach
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonometria / Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, 2017, vol. 6, Issue 1 (55), P. 21-24.
Dostęp URL :
http://www.dbc.wroc.pl/publication/40752
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies