Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Some inequalities for Csiszár divergence via theory of time scales

Tytuł :
Some inequalities for Csiszár divergence via theory of time scales
Autorzy :
Iqrar Ansari
Khuram Ali Khan
Ammara Nosheen
Ðilda Pečarić
Josip Pečarić
Pokaż więcej
Temat :
Csiszár divergence
Time scales calculus
Quantum calculus
Convex function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Advances in Difference Equations, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-21 (2020)
Wydawca :
SpringerOpen, 2020.
Rok publikacji :
2020
Kolekcja :
LCC:Mathematics
Typ dokumentu :
article
Opis pliku :
electronic resource
Język :
English
ISSN :
1687-1847
Relacje :
https://doaj.org/toc/1687-1847
DOI :
10.1186/s13662-020-03159-x
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f781c6e846544af990812d42f1fb3e40
Numer akcesji :
edsdoj.f781c6e846544af990812d42f1fb3e40
Czasopismo naukowe
Abstract In this paper, we present some inequalities for Csiszár f-divergence between two probability measures on time scale. These results extend some known results in the literature and offer new results in h-discrete calculus and quantum calculus. We also present several inequalities for divergence measures.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnego tekstu.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies