Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

Antisymmetry of the Stochastical Order on all Ordered Topological Spaces

Tytuł :
Antisymmetry of the Stochastical Order on all Ordered Topological Spaces
Autorzy :
Fritz Tobias
Pokaż więcej
Temat :
stochastic order
ordered metric spaces
primary: 60e15
secondary: 28c15
Analysis
QA299.6-433
Źródło :
Analysis and Geometry in Metric Spaces, Vol 7, Iss 1, Pp 250-252 (2019)
Wydawca :
De Gruyter, 2019.
Rok publikacji :
2019
Kolekcja :
LCC:Analysis
Typ dokumentu :
article
Opis pliku :
electronic resource
Język :
English
ISSN :
2299-3274
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/agms.2019.7.issue-1/agms-2019-0012/agms-2019-0012.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2299-3274
DOI :
10.1515/agms-2019-0012
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f794da8b55164f3e8ed0f6cb26cfe714
Numer akcesji :
edsdoj.f794da8b55164f3e8ed0f6cb26cfe714
Czasopismo naukowe
In this short note, we prove that the stochastic order of Radon probability measures on any ordered topological space is antisymmetric. This has been known before in various special cases. We give a simple and elementary proof of the general result.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies