Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

A Mathematical Model for Outgassing and Contamination

Tytuł :
A Mathematical Model for Outgassing and Contamination
Autorzy :
W. Fang
M. Shillor
E. Stahel
E. Epstein
C. Ly
J. McNiel
E. Zaron
Pokaż więcej
Źródło :
SIAM Journal on Applied Mathematics. 51(5):1327-1355
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/2101969
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies