Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

ON THE CONDITIONAL DISTRIBUTIONS OF SPATIAL POINT PROCESSES

Tytuł :
ON THE CONDITIONAL DISTRIBUTIONS OF SPATIAL POINT PROCESSES
Autorzy :
CARON FRANÇOIS
DEL MORAL PIERRE
DOUCET ARNAUD
PACE MICHELE
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Applied Probability. 43(2):301-307
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/23024506
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies