Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

A Consistency Result for a Discrete-Velocity Model of the Boltzmann Equation

Tytuł :
A Consistency Result for a Discrete-Velocity Model of the Boltzmann Equation
Autorzy :
Andrzej Palczewski
Jacques Schneider
Alexandre V. Bobylev
Pokaż więcej
Źródło :
SIAM Journal on Numerical Analysis. 34(5):1865-1883
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/2952021
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies