Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Tytuł pozycji:

APPROXIMATION OF BAYESIAN INVERSE PROBLEMS FOR PDES

Tytuł :
APPROXIMATION OF BAYESIAN INVERSE PROBLEMS FOR PDES
Autorzy :
COTTER S. L.
DASHTI M.
STUART A. M.
Pokaż więcej
Źródło :
SIAM Journal on Numerical Analysis. 48(1):322-345
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/41062748
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies